Capital Combat şovu 0.41 satın alım rakamı yakaladı. Son AWA Major League şovu kablo TV'de 0.50 reyting yaptı. Son NWA Elite şovu kablo TV'de yükselişe geçerek 3.07 reyting yaptı ve rekor kırmaya devam etti. Roster listesi güncellendi, artık tüm güreşçilerin profillerine erişebileceksiniz! Sıradaki PPV The Great American Bash 22 Temmuz'da Mt Carmel, Tennessee, Armed Forces Center'da! Detaylı bilgi için üst menüye tıklayın.
19 Mart 2018 Pazartesi- NWA geçen hafta dolu dolu geçti. Geçen hafta yayınlanan Elite şovunda Four Dragons Gang, yeni genel menajer Jim Cornette'in verdiği süre boyunca kaçırdıkları isim Catrina'yı serbest bırakmayınca kovuldular. Ayrıca Kahagas maça çıkmayınca NWA National kemeri de Tracy Williams'a geçmiş oldu.

- Kulislerde konuşulanlara göre Four Dragons Gang, NWA National kemerini ve Catrina'yı Japonya'ya kaçırmış ve bu yüzden şirketin yeni bir National title tasarlaması bekleniyor. Sıradaki Elite şovunda bu Tracy'e takdim edilecek.

- Kovulan Four Dragons Gang üyeleri ve uzun bir süredir hapiste olan Nick Aldis, roster'dan çıkartılıp Alumni'ye eklendi.

- NWA, Elite şovlarında görünmeyen isimlerin yer alacağı yeni bir haftalık şov yayınlamayı planlıyormuş.

- Geçen ay düzenlenen Chi-Town Rumble PPV'unda ki battle royal maçına katılmak suretiyle şirkete gelene Brie Bella, Kay Lee Ray, Lolita ve Veda Scott, alumni'ye eklendiler.

- NWA resmi sitesine NWA World Women's ve NWA World Tag Team kemer tarihçeleri eklendi.

- Elite şovunun Nisan ayında düzenleneceği yerler açıklandı. Şovu Louisiana'ya geri dönmüş durumda; Dulac, Houma ve St. Amant'da şovlar düzenlenecek. Ayrıca bu hafta pazara kadar yapılacak house show etkinliklerinin biletleri piyasaya çıktı.

- Reyting sıralamasında Mart'ın üçüncü haftası sonrası durum şöyle;

 1. SmackDown Live (6.95)
 2. Raw (6.94)
 3. WWE Saturday Night Main Event (5.15)
 4. AAA Sin Limite (2.69)
 5. Lucha Libre CMLL (2.63)
 6. ROH Wrestling (2.20)
 7. Impact Wrestling (1.93)
 8. AAA Tuesday (1.48)
 9. AAA Wednesday (1.16)
 10. Guerreros del Ring (0.49)
 11. NWA Elite (0.48) <-----
 12. New Japan on AXS (0.43)
 13. MCW Rage TV (0.38)