The Great American Bash şovu 0.38 satın alım rakamı yakaladı. Son NWA Elite şovu kablo TV'de 3.06 reyting yaptı. Son AWA Major League şovu kablo TV'de 0.63 reyting yaptı. Yeni debut yapan isimler Ricky Morton ve Robert Gibson'ın profilleri Roster'a eklendi. Sıradaki PPV Halloween Havoc 14 Ekim'de Santa Maria, California, Radisson Hotel'de! Detaylı bilgi için üst menüye tıklayın.
12 Mayıs 2018 Cumartesi

Bugün yayınlanan WWW şovunun sezon finalinde programın formatının değiştiği açıklandı. Senede 2 sezon yayınlayacak olan program bundan sonra lig usulüne göre işleyecek ve her sezon sonunda galibiyet başına aldığı puanlarla şampiyon olan isim, istediği herhangi bir şampiyonluk için istediği yerde, istediği zamanda maça çıkma hakkına sahip olacak.

The Moneymaniacs ile birlikte yaşadığı takım şampiyonluğu döneminin bitişinin ardından gözlerden uzaklaşan Samuel Shaw, bugün yayınlanan WWW sezon finalinde şampiyon oldu. Matt Tremont 3 puanla şova lider başlamasına rağmen, 2 puanlı Shaw'a maç kaybedince hakemlerin kararı doğrultusunda "eşitlik bozma" maçı yapıldı ve bunu da Shaw kazanınca şampiyonluğu ele geçirdi.

28 Temmuz 2018 tarihinde WWW'in ikinci sezonunun başlaması bekleniyor.