Capital Combat şovu 0.41 satın alım rakamı yakaladı. Son AWA Major League şovu kablo TV'de 0.50 reyting yaptı. Son NWA Elite şovu kablo TV'de yükselişe geçerek 3.07 reyting yaptı ve rekor kırmaya devam etti. Roster listesi güncellendi, artık tüm güreşçilerin profillerine erişebileceksiniz! Sıradaki PPV The Great American Bash 22 Temmuz'da Mt Carmel, Tennessee, Armed Forces Center'da! Detaylı bilgi için üst menüye tıklayın.
19 Nisan 2018 Perşembe


Geride bıraktığımız Elite şovunda iki yeni isim aynı gece debut yaptı. Geçtiğimiz aylarda WWE'den ayrılan, Konnor ile birlikte bir kez NXT takımlar şampiyonluğu yaşamış olan Viktor şirketteki ilk maçına çıktı. Diğer bir debut yapan isim ise, Frank Reed'in daha önceki canlandırma projesi olan American Wrestling Association (AWA)'den tanıdığımız ürkütücü karakter Theo Geindore oldu.

Ayrıca yeni isimlerin yanı sıra staff ekibinden haftalık şovlarda gördüğümüz Frank Reed, Mike Tenay, John Bradshaw Layfield, Bobby Boil ve Lilian Garcia'nın profilleri roster listesine eklendi. Liste şuan 36'ya ulaşmış durumda.

Bu isimlerden şuana kadar haftalık şovlarda göremediğimiz tek kişi olan Lilian Garcia, şirketin kuruluşundan beri prodüksiyon ekibinde yer almaktaymış ve bundan sonra haftalık şovlarda kendisini backstage announcer olarak izleyecekmişiz.

İlerleyen zamanlarda NWA'de debut'ların artması bekleniyor.