The Great American Bash şovu 0.38 satın alım rakamı yakaladı. Son NWA Elite şovu kablo TV'de 3.06 reyting yaptı. Son AWA Major League şovu kablo TV'de 0.63 reyting yaptı. Yeni debut yapan isimler Ricky Morton ve Robert Gibson'ın profilleri Roster'a eklendi. Sıradaki PPV Halloween Havoc 14 Ekim'de Santa Maria, California, Radisson Hotel'de! Detaylı bilgi için üst menüye tıklayın.
2 Nisan 2018 Pazartesi


- Geçtiğimiz hafta War Machine takımı, The Moneymaniacs'ı mağlup ederek NWA World Tag Team kemerlerinin yeni sahipleri oldular. Gelişmeler ışığında The Moneymaniacs'ın da dağıldığı son WWW şovunda belli oldu.

- Şirket, yeni haftalık internet şovu WWW'dan oldukça mutluymuş. Şovlar reyting kaygısı olmadan yapıldığından ve televizyonla bağlantısı olmadığından bu şovun ilerideki bölümlerinde biraz daha ekstrem anlar görebilirmişiz.

- Kulislerde dolaşan bilgilere göre yeni debut yapacak ismin kim olduğu sır gibi saklanmakta. Bu konuyla ilgili herhangi bir spoiler paylaşılmaması için bu haftayla birlikte arka arkaya üç Elite şovu (4 Nisan, 11 Nisan, 18 Nisan) canlı yayınlanacak.

- Dün Houma, Louisiana'da düzenlenen house show'da 1 Nisan şaka bayramına özel bir konsept uygulandı. Şirketin fun karakterleri birbirlerine şaka yapmış falan. Hatta NWA şampiyonu Alberto el Patron, Ryback'e şaka yapmış, ama Ryback epey sinirlenince ikili birbirlerine girmişler.

- Bu hafta yayınlancak Elite şovunda WrestleWar'daki ana maçın konseptini daha detaylı biçimde öğrenecekmişiz.

- Mayıs ayındaki WrestleWar PPV'una kadar olan haftalık şov takvimi belli oldu. NWA, Mayıs ayının tamamını Texas'ta geçirecek.

- Melina (39), Hanson (34) ve Matt Tremont'ın (28) bu ay doğum günleri var.

- Reyting sıralamasında Mart'ın son haftası sonrası durum şöyle;

 1. SmackDown Live (6.94)
 2. Raw (6.93)
 3. WWE Saturday Night Main Event (5.15)
 4. AAA Sin Limite (2.67)
 5. Lucha Libre CMLL (2.61)
 6. ROH Wrestling (2.25)
 7. Impact Wrestling (1.91)
 8. AAA Tuesday (1.49)
 9. AAA Wednesday (1.18)
 10. Guerreros del Ring (0.52)
 11. NWA Elite (0.47) <-----
 12. New Japan on AXS (0.43)
 13. MCW Rage TV (0.38)