The Great American Bash şovu 0.38 satın alım rakamı yakaladı. Son NWA Elite şovu kablo TV'de 3.06 reyting yaptı. Son AWA Major League şovu kablo TV'de 0.63 reyting yaptı. Yeni debut yapan isimler Ricky Morton ve Robert Gibson'ın profilleri Roster'a eklendi. Sıradaki PPV Halloween Havoc 14 Ekim'de Santa Maria, California, Radisson Hotel'de! Detaylı bilgi için üst menüye tıklayın.
4 Nisan 2018 Çarşamba

NWA Elite #14
LIVE
04/04/2018 @ East Park Recreation Center (Houma, LA)

NWA World Heavyweight Title: Alberto el Patron
NWA World Tag Team Titles: War Machine (Raymond Rowe & Hanson)
NWA National Heavyweight Title: Tracy Williams
NWA World Women's: Aja Kong
NWA Junior Heavyweight Title: Pete Dunne


Bu gece şov canlı olarak yayınlanıyor. Spikerlerimiz Mike Tenay, John Bradshaw Layfield ve birazdan onların arasına katılacak olan NWA genel menajeri Jim Cornette. Cornette öncelikle sıradaki PPV'da yapılacak WrestleWar'ın konseptini anlatıyor insanlara. Bu maça katılabilmek için WresleWar'a kadar eleme müsabakaları yapılacakmış, hatta ilk maç bu gece yapılacakmış. Ve en sonunda kazanan 6 isim, WrestleWar'dan önceki son Elite şovunda bir kura ile iki takıma ayrılacakmış. Daha sonra kazanan üçlü, Capital Combat'ta NWA World title için dörtlü maça çıkmaya hak kazanacak. Zaten bunu biliyoruz. Ayrıca bu gece haftalardır çekişme halinde olan Pete Dunne ve Rich Swann bir hardcore maçında NWA Junior title için kapışacaklar. Bu arada önümüzdeki hafta ve sonraki hafta da Elite canlı yayınlanacak.

Mercedes Martinez def. Madison Eagles in 2:20 | Mercedes Martinez'in debut maçını izliyoruz. Kendisi şirkette sayısı az olan bayanlar kategorisine destek amaçlı gelmiş olmalı. Bu arada konusu açılmışken spikerler arasında da Womens title için bir muhabbet dönüyor. Cornette WrestleWar'da bir üçlü maç olabileceği ihtimalinden bahsediyor.

Geçen pazar 1 Nisan şaka günüydü bilindiği gibi. O gün de bu konseptte bir house show düzenlenmiş NWA içinde. Keyifli görüntüler var. NWA şampiyonu Alberto el Patron bile Ryback'e şaka yapmış. Ancak Ryback bunu kaldıramamış ve aniden birbirine girmiş ikili. Bununla ilgili görüntüleri izliyoruz. İkili bu gece yüzleşecekmiş sanırım.

NWA Junior Heavyweight Title | Pete Dunne (c) (w/Catrina) def. Rich Swann in hardcore match via KO in 10:13 | Maç çok heyecanlı ve oldukça uzun sürüyor. İkili birbirlerine büyük bir nefretle saldırdıkları için maç oldukça ekstrem bir hal alıyor. Daha ilk beş dakika tamamlanmadan Dunne kanamaya başlıyor! Planda kimsenin kanaması olmadığından reji Dunne'nin suratını fazla göstermemeye çalışıyor. Anlaşılan maçtan sonra epey ceza yiyecek program. Neyse maç sürekli ring dışında geçiyor count out kuralı olmadığından. İkili girişe kadar gidip orada birbirlerini dövüyorlar. Bir süre sonra da seyircilerin arasına gidiyor maç. Sonrasında seyircilerin arenaya giriş yaptığı kapıdan çıkıyorlar ve biden bire binanın daha önce görmediğimiz noktalarını görüyoruz. Üstün taraf yok sürekli yumruklaşma var. Bir ara temizlik odası gibi bir yere giriyorlar ve burada Dunne eline geçirdiği bir süpürgeyle rakibini pataklamaya başlıyor. Swann'da kanıyor bu sırada. Dunne çöp kovası kapağıyla çakmak istiyor ancak Swann yanıt vermeye başlayınca başaramıyor. O kapakla Dunne'ye çakan o oluyor! Neyse tüm bunlar olurken nedense Catrina oraya gelmiyor. Sonlarda ikili seyircilerin maçı takip ettiği loca gibi olan bir balkona çıkıyorlar. Swann burada rakibinin başına çöp kovası geçirip onu oradan aşağı atmak istiyor! OHA! İNANILMAZ BİR AN! DUNNE DÜŞTÜ DÜŞECEK. SWANN TEKMEYİ BASMAYA HAZIRLANIYOR FAKAT O DA NE! CATRINA! ŞEREFSİZ! YİNE GELİYOR ORAYA VE BUNU ENGELLİYOR! BEYSBOL SOPASIYLA ÇAKIYOR. VE O DA NE! HAYIR! LAN YAPMAYIN! CATRINA, SWANN'I BALKONDAN AŞAĞI ATIYOR! SWANN SEYİRCİLERİN ARASINA DÜŞÜYOR! KAFASI PATLAMIŞ OLABİLİR ARKADAŞLAR! O BÖLGEYE BİR SÜRÜ HAKEM YIĞILIYOR VE MAÇI DURDURUYORLAR. SWANN GEBERDİ ÇÜNKÜ.

Reklam arasından sonra halen müdahale ediliyor Swann'a, kendine gelebilmiş değil. Cornette'de oraya geliyor ve durumu kontrol ediyor. Bir reklam arası daha giriyor. Döndüğümüzde bu sefer sedye gelmiş durumda ve yükleme yapılıyor. Sahne arkasına dönüyoruz bizde. Ted DiBiase Jr ve Mister Saint Laurent var. DiBiase, takımlar kemerini şarlatanlara kaybetmekten dolayı geceleri uyuyamadığını, utanç duyduğundan falan bahsediyor. MSL'den kendisi için yeni bir partner bulmasını ve Moneymaniacs'ı yeniden kurmak istediğini falan söylüyor. MSL'de araştıracakmış.

WrestleWar Participation Match | Matt Tremont def. Tracy Williams in 6:37 | National şampiyonu Tracy'i haftalardır göremiyorduk bir feud'da olmadığı için. Bu maçı da kaybediyor zaten. Tremont maçtan sonra o kadar mutlu olur ki, ağlamaklı falan olur bir süre sonra. İlginç anlar. Kendisi WrestleWar maçına katılacak ilk kişi oluyor böylece.

Reklam arasından sonra Swann'ın durumu hakkında bilgi geliyor spiker masasına. Hastaneye kaldırılmış ve kendine gelmiş Swann. Dirseği ve bacakları çatlamış sanırım. Genel olarak durumu iyiymiş.

NWA şampiyonu Alberto el Patron ve Melina ringe geliyorlar. Alberto'nun yüzünde morluklar var. Sebebini de hatırlıyoruz. Pazar günü house show'da birbirine girmişti Alberto ve Ryback. Alberto sinirli sinirli konuşmaya başlıyor; "Artık Ryback denen adama katlanamıyorum. Bir şampiyona davranılması gerektiği gibi davranmıyor, gereken saygıyı göstermiyor ve sonra kendisine saygı bekliyor. Ryback'in bir hayvan olduğuna dair yemin edebilirim. Onda, insanla hayvan arasındaki o ayırt edilen çizgiden yok. O kendini vahşi bir panter falan zannetse de, kuduz bir köpekten başka bir şey değil. Ve ben de ona hemen şuan meydan okuyorum. Kemerimi de ortaya koyacağım. Hadi gel korkma!" Ryback sözler biter bitmez girişte belirip ringe doğru yürümeye başlıyor. Alberto maça hazır bir şekilde beklerken Cornette spiker masasında elinde mikrofonla ayağa kalkıyor. "Bu hırs şovu gözlerimi çok yaşartsa da ne yazık ki bu maç olmayacak. Korkarım bu geceki tüm maçlar belli oldu ve zaman kalmadı. Ana maç zaten belli ve birazdan program bitecek. Ama hazır yeri gelmişken duyurmam lazım. Ryback, önümüzdeki hafta WrestleWar katılım maçına çıkacaksın. Başarılar." İki isim de sinirleniyorlar bu karara ancak sonuç değişmiyor.

James Storm def. Ted DiBiase Jr. (w/Mister Saint Laurent) in 7:00 | Alberto ve Ryback maça çıkamadıklarından sahne arkasına gitmek yerine spiker masasına geçmişler. Masa da metrobüs kuyruğu gibi uzun bu sebepten dolayı. Storm'u uzun bir süre sonra görüyoruz ringde. İyi de mücadele ortaya koyuyor. Ancak yine de kafa kafaya bir durum söz konusu. Maçın sonunda MSL sürekli maça müdahalelerde bulunurken DiBiase'nin eski partneri Samuel Shaw geliyor ve MSL'e saldırıyor ring dışında! DiBiase bunu görünce ring dışına çıkıyor ve Shaw'a giriyor ve ikili birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar! Shaw, onu steel steps'lere çarptırıyor ve pataklıyor. Sonrasında Storm da onu ringe alıp bir güzel tuş ediyor. Shaw böyleylikle iyi adam oldu diyebiliriz artık.

Gelecek hafta için Ryback vs. Ted DiBiase Jr. - WrestleWar katılım maçı duyuruluyor. Ayrıca WrestleWar için yeni bir maç belli olmuş durumda. Cornette'in de bugün şovda belirttiği gibi; Aja Kong vs. Jazz vs. ODB, üçlü maç. Haftaya görüşürüz.


Program kablo TV'de 0.48 reyting yaptı.
Şovu arenadan 518 kişi takip etti.