Capital Combat şovu 0.41 satın alım rakamı yakaladı. Son AWA Major League şovu kablo TV'de 0.50 reyting yaptı. Son NWA Elite şovu kablo TV'de yükselişe geçerek 3.07 reyting yaptı ve rekor kırmaya devam etti. Roster listesi güncellendi, artık tüm güreşçilerin profillerine erişebileceksiniz! Sıradaki PPV The Great American Bash 22 Temmuz'da Mt Carmel, Tennessee, Armed Forces Center'da! Detaylı bilgi için üst menüye tıklayın.
6 Nisan 2018 Cuma


Son Elite şovunda WrestleWar PPV'nun ana maçında yapılacak olan Six-Man Tag Team maçının konsepti belli oldu. Önümüzdeki 6 hafta boyunca bu maça katılım için eleme müsabakaları yapılacak En sonunda kazanmış olan 6 isim, WrestleWar öncesi son Elite şovu olan 9 Mayıs'ta genel menajer Jim Cornette'nin çektiği kura ile iki takıma ayrılacak. Bu maçın galibi ise bir sonraki PPV olan Capital Combat'ta NWA şampiyonluğu için dörtlü maça çıkma hakkını elde edecek.

WrestleWar, 13 Mayıs'ta Fort Worth, Texas New Delicias Arena'da. Capital Combat ise 10 Haziran'da Ramona, California, Ramona Main Stage'de.